Image

درباره آذریوس

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

 

آدرس: ارومیه، خیابان دانشکده، بالاتر از کنسولگری ترکیه، جنب بانک سپه 

 

آدرس در گوگل مپ:   https://maps.app.goo.gl/VxPS3c61ap6Sgh5AA

 

 

آیا می دانید مجموعه آذریوس یکی از موفق ترین مجموعه ها در زمینه تحصیل در ترکیه در 15 سال گذشته در کشور است. این مجموعه با مدیریت دکتر داریوش طلعتی فارغ التحصیل دکترای فیزیک اتمی از دانشگاه دولتی آنکارا-بورس دکترای وزارت علوم کشور ترکیه و دوره تخصصی از پیزا-ایتالیا ) با 15 سال تجربه تدریس کنکور یوس ترکیه توانسته با برگزاری دورهای فشرده و کاربردی بیشترین بازده در نتایج قبولی را ارائه دهد.

 

 

 

چرا گروه علمی  دکتر  داریوش طلعتی را برای کنکور ترکیه انتخاب میکنیم؟

 

* عمده تدریس دوره های کنکور گروه آموزشی دکتر طلعتی (آذریوس) توسط استاد مجرب و با تجربه یوس  آقای دکتر داریوش طلعتی استاد دانشگاه و پژوهشگر برتر، فارغ التحصیل دکترای فیزیک اتمی از دانشگاه دولتی آنکارا- بورس دکترای وزارت علوم کشور ترکیه و دارای  دوره تخصصی معادلات انتگرالی از کشور ایتالیا انجام میگیرد.

 

* در تمام کلاسهای با سهمیه محدود مسائل از پایه آسان مقدماتی تا مسائل   پیشرفته کنکور بطور کامل تدریس می شود.

 

* سری ویدئوهای  آموزش و حل مسئله عالی و مدرن دوره یوس با تدریس استاد طلعتی در اختیار دانش آموزان  قرار می گیرد.

 

* دانش آموزان  در طول این دوره  در 100 آزمون آزمایشی آنلاین طبق آخرین استانداردهای طراحی سوال  همراه با  کلاسهای رفع اشکال شرکت خواهند کرد. با امتحانات تعیین سطح  هفتگی مشکل  فراموش شدن فرمولها و مطالب قبلی دیگر ازبین می رود.

 

* بعد از اتمام هر جلسه تکالیف خانگی به دانش آموزان  ارائه شده و نتیجه این تکالیف همراه با برنامه ریزی و پشتیبانی پیشرفت تحصیلی هر کدام از داوطلبان در کارنامه ماهانه به اولیا فرستاده می شود.

* درهرماه کارنامه ای به والدین ارسال خواهد شد و بدین وسیله اولیا از پیشرفت فرزندان خود آگاهی می یابد.

 

* بعداز اتمام درسها، کمپ فشرده 40 روزه حل مسائل پیشرفته کنکور یوس شروع می شود. در این دوره مسائل دوره یوس به طور طبقه بندی جامع ارائه و حل می شود.

 

* مشاوره انگیزشی و روشهای یادگیری و جلوگیری از فراموشی توسط اساتید علوم تربیتی به دانش آموزان  ارائه می شود. افزایش عملکرد دانش آموزان با استفاده از فناوری نوین تست زنی و طبقه بندی سوالات از دیگر برنامه های این دوره است.

 

* در طول دوره ۵۰۰۰ سوال مربوط به کنکورهای پیشین یوس تحلیل و حل می شود.

 

* حضور و غیاب دانش آموزان  در هرجلسه بصورت اینترنتی انجام میشود. والدین دانش آموزان  میتوانند با استفاده از رمز عبور خود در سایت آذریوس هر روز از غیبت ویا حضور فرزندان خود آگاه شوند.

 

* تمام عملیات ثبت نام دانشگاه ها، انجام تمام مراحل ثبت نام، اخذ کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج، هر کدام از آزمونهای ورودی و مشاوره انتخاب دانشگاه و انتخاب رشته انجام میشود.

 

*  مسافرت به ترکیه و راهنمایی و رهبری دانش آموزان در امتحانات و رفع اشکال بعد از هر  آزمون توسط گروه آموزشی دکتر طلعتی انجام می گیرد.

 

 

گروه علمی دکتر داریوش طلعتی 

                                                                  

 

 

 

برای دانلود کلیک کنید

دانلــود فایــل
;