18

خدمات موسسه

 • کد خبر : 2867
 • ۰۵ دی ۱۳۸۶ - ۲۲:۳۰
خدمات موسسه

موسسه آداک علم داریوش دارای تجربه بلند مدت در زمینه برقراری ارتباط میان دانشجویان مشتاق و موسسات آموزشی در کشور ترکیه می باشد. با بیش از ۲۰ سال تجربه دانشگاهی و اعزام دانشجو به موسسات آموزشی مختلف در ترکیه، ما چالش های پیش روی افراد علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور را به […]

موسسه آداک علم داریوش دارای تجربه بلند مدت در زمینه برقراری ارتباط میان دانشجویان مشتاق و موسسات آموزشی در کشور ترکیه می باشد. با بیش از ۲۰ سال تجربه دانشگاهی و اعزام دانشجو به موسسات آموزشی مختلف در ترکیه، ما چالش های پیش روی افراد علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور را به خوبی درک می کنیم. با توجه به نیازهای چنین دانشجویانی، ما پروسه های ارائه خدمات خود را به گونه ای طراحی کرده ایم که هر مرحله از اخذ پذیرش تا اخذ ویزا و انجام تنظیمات سفر به سادگی و عاری از هر گونه استرس صورت پذیرد.تیم متعهد ما آماده آن است که شما را در هر مرحله از فرایند ادامه تحصیلتان یاری دهد.

خدمات تخصصی

موسسه رسمی اعزام دانشجوی آداک علم داریوش-مجوز شماره ثبت ۱۴۸۸- خدمات ویزا و پذیرش و تمامی خدمات تخصصی اعزام دانشجو را به دانشجویان ارائه می دهد.

Visa3

این خدمات به شرح زیر می باشند:
• خدمات ترجمه
• کپی برابر اصل کردن مدارک
• پرداخت هزینه ی درخواست پذیرش application fee
• پرداخت هزینه ی شهریه دانشگاه
• پرداخت هزینه ویزا
• رزرو خوابگاه
• بیمه دانشجویی
• نگارش رزومه، توصیه نامه، انگیزش نامه و نامه سابقه کار
• ثبت نام YÖS, SAT, ALES, IELTS و TOEFL

اخذ پذیرش تحصیلی

از اصلی ترین خدمات موسسه آداک علم داریوش، اخذ پذیرش تحصیلی می باشد. به کمک مشاورین موسسه میتوانید بهترین دانشگاه ها )دولتی و خصوصی( و دانشکده های که برای شما مناسب است را بیابید.

 • فعالیت در حوزه های مختلف تحصیلی و همکاری با ارائه دهندگان خدمات آموزشی و موسسات آموزشی کشور ترکیه
 • انتخاب برنامه های تحصیلی متناسب با نیازهای هر فرد و به نمایش گذاشتن گستره ای از گزینه های آموزشی و تحصیلی
 • اخذ پذیرش در دوره های منجر به مدرک و منجر به گواهینامه های بین المللی
 • مدیریت فرایند تعیین موقعیت تحصیلی برای ترم های تابستانی، زمستانی و بهاره از سوی دانشگاه ها
 • مدیریت فرایند اخذ پذیرش فوری برای دانشجویان دچار محدودیت های زمانی
 • تفاهم تامه ها با موسسات آموزشی در زمینه اخذ فرایند پذیرش تحصیلی برای متقاضیان خود
 • برنامه ریزی و تدوین و پیاده سازی دوره های سفارشی
 • اخذ پذیرش از مراکز و کالج های زبان های به همراه ویزای تحصیلی برای آن دسته از داوطلبان که فاقد مدرک رسمی زبان می باشند
 • اخذ بورسیه های تحصیلی يا تخفيف در شهريه برای دانشجویان مستعد ایرانی

اخذ بورسیه تحصیلی

از اصلی ترین خدمات موسسه آداک علم داریوش ، اخذ پذیرش تحصیلی می باشد. به کمک مشاورین موسسه میتوانید بهترین دانشگاه ها )دولتی و خصوصی( و دانشکده های که برای شما مناسب است را بیابید.

مشاوره تحصیل در ترکیه

موسسه رسمی اعزام دانشجوی آداک علم داریوش با توجه به نیازها و شرایط موجود، همیشه مشاوره با کیفیت و کارآمد را مد نظر داشته است و بدین منظور همواره از کارشناسان مجرب و مقیم در کشور مقصد استفاده می کند تا کامل ترین و بروزترین اطلاعات را در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهد.ما خدمات مشاوره تحصیلی جامعی ارائه می دهیم که تنها برخی از آنها عبارتند از:آموزش گام به گام پذیرش تحصیلی و اخذ بورسیه تحصیلی

معرفی دانشگاههای معتبر خارجي به همراه رشته های موجود

راهنمای اخذ پذیرش از دانشگاههای معتبر سراسر دنیا در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه

ارائه تجربيات شخصي دانشجويان موفق و ممتاز در خارج از كشور در قالب لوحهای آموزشی

ارائه کاتالوگ و بروشورهای جامع و مدون تحصيل و اقامت در خارج از کشور (به ویژه کشورهای مهاجر پذیر

مشاوره در خصوص حوزه های تحصیلی در ترکیه

مشاوره در خصوص شیوه های اخذ پذیرش تحصیلی و بورسیه

مشاوره عمومی و تخصصی تحصیل در خارج از کشور

کمک به دانشجویان در شناسایی نقاط ضعف و قوت، علایق و توانمندی ها در جهان حرفه ای به منظور کسب موفقیت در تصمیم گیری تحصیلی

مشاوره عمومی و تخصصی در زمینه تحصیل در خارج از کشورمشاوره در زمینه تحصيل ، اقامت و نحوه اخذ بورسيه تحصيلي در كشور ترکیه

اخذ اقامت دانشجویی

مهمترین و البته شرط نخست برای دریافت اقامت دانشجویی داشتن پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های کشور مقصد ترکیه می باشد. بنابراین با کمک موسسه اعزام دانشجوی آداک علم داریوش پس از اخذ پذیرش تحصیلی قادر خواهید بود برای اقامت دانشجویی اقدام نمایید که موسسه دانش پژوهان مشتاق در این راه همراه شما خواهد بود.

انتخاب دانشگاه و شهر محل تحصیل

هر دانشجو قطعا مایل به ورود به بهترین موسسه آموزشی متناسب با سوابق و نیازهای خود می باشد و ما در رویای پارسیان، دارای منابعی منحصربفرد جهت ارائه یک راهنمایی گام به گام برای کل فرایند اخذ پذیرش تحصیلی می باشیم. رویکرد سیستماتیک و شبکه گسترده ما با دانشگاه ها و موسسات آموزشی در سطح جهان، به دانشجویان کمک می کند که از طریق رویای پارسیان، فرایند درخواست پذیرش تحصیلی خود را انجام دهند. مشاوران موسسه اعزام آداک علم داریوش با بهره گیری از دانش و تجربه گسترده خود، سبب صرفه جویی در هزینه ها و زمان برای شما شده و پس از مطالعه و بررسی دقیق پروفایل و سوابق شما، بهترین گزینه و دانشگاه را برای شما تعیین می کنند.

خوابگاه در ترکیه

در کشور ترکیه خوابگاه های زیادی برای دانشجویان وجود دارد که با شرایط و قیمت های مناسب در اختیار دانشجویان قرار داده میشود. موسسه آداک علم داریوش باتوجه به در خواست دانشجویان عزیز برای محل اقامت در کشور ترکیه مشاوره لازم را داده و در صورت تمایل اقدام به رزرو خوابگاه ویا خرید خانه جهت دریافت شهروندی ترکیه می نماید.

مدیر عامل موسسه آداک علم داریوش

مدیرعامل موسسه آداک علم داریوش آقای دکتر داریوش طلعتی، پژوهشگر بین المللی معادلات انتگرالی، فارغ التحصیل رشته مهندسی فیزیک (بورسیه وزارت علوم ترکیه ) از دانشگاه آنکارا ۲۰۱۳ و همچنین دارای دوره تخصصی معادلات دیفرانسیل از دانشگاه پیزای ایتالیا ۲۰۱۴ است. آقای دکتر داریوش طلعتی در کنار اعزام دانشجو به کشور ترکیه، از سال ۸۵ تابحال در دانشگاه های مختلفی چون دانشگاه ارومیه، دانشگاه صنعتی ارومیه، دانشگاه آزاد و پیام نور تدریس نموده است. مقالات آقای دکتر داریوش طلعتی در نشریه های با ایمپکت فاکتور ۵ چاپ شده اند:اینجا کلیک کنید

مصاحبه نشریه دانشگاه با دکتر داریوش طلعتی با عنوان پژوهشگر بین المللی:اینجا کلیک کنید

منشور اخلاقی موسسه آداک علم داریوش

ما   بر این باور هستیم:

 • پایبندی به اصول اخلاقی و رعایت عدالت، صداقت، امانتداری و مسئولیت پذیری، ضامن اعتبار و خوشنامی موسسه است.
 • پاسخگویی به نیاز مشتری ضامن انتفاع متقابل است و ما با روحیه خدمتگزاری و به کار بستن راهبردها و اصول مشتری مداری، نوید بخش فردایی بهتر برای مشتریان خود خواهیم بود. و جلب رضایت مشتری در محیطی آرام و آراسته و رسیدگی به شکایت ایشان با بردباری و  گشاده رویی از اصول اصلی کسب و کار ما می باشد و کوشش و اهتمام در بهبود کیفیت خدمات اعزام دانشجو به خارج و ارتقای سرعت پذیرش، صحت و دقت براساس فن آوری اطلاعات  از وظایف اصلی موسسه آداک علم داریوش می باشد. 
 • تحقق اهداف عالی موسسه آداک علم داریوش  در گرو رعایت قوانین و مقررات است و ما خود را متعهد به رعایت اصول دینی و فرهنگی کشور و اصل تساوی همگان در برابر قانون می دانیم.
 • موسسه آداک علم داریوش با اهداف خدمت به دانشمندان آینده ایران تاسیس شده است. لذا از فروش مافیایی سهمیه دانشگاهی و حق خوری متقاضیان با استعداد حمایت نخواهد کرد.
 • موسسه آداک علم داریوش خود را نسبت به این سازمان و اهداف و ضوابط مربوطه متعهد می داند.
لینک کوتاه : https://azaryos.com/?p=2867

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.