دوره فقط تست کنکور یوس ترکیه ۲۰۲۲

برای پشت کنکوری های یوس ترکیه

ثبت نام دوره فقط تست دکتر طلعتی برای پشت کنکوریهای یوس و تیزهوشان شروع شده و دوره در اواسط آذرماه ۱۴۰۰ شروع خواهد شد. در این صفحه تمام اطلاعات لازم و سوالات متداول در این مورد پاسخ داده شده است. برای کسب اطلاع کامل در مورد دوره فقط تست کنکور ترکیه برای کنکور یوس سال ۲۰۲۲ ترکیه، لطفا توضیحات جامع را تا آخر صفحه مطالعه نمایید.

استاد دکتر داریوش طلعتی


اولین نکته ای که همیشه باید درطول دوره ی کنکورتان به آن توجه کنید این است که تعادل بین تشریحی خواندن وتست زدن را برقرار کنید.حل تست های مختلف و دسته بندی شده باعث میشود هم شما دید طراحانه ای پیدا کنید و هم اینکه به دفعات مکرر قبل از هر آزمونی دانسته های خودرا دقیق و خوب محک بزنید.

اما چگونه….

مفاد کنکور یوس ترکیه در نگاه اول بسیار ساده بنظر میرسد. در حالی که داوطلب کنکور فقط ۴۰ درصد مفاد آزمون یوس را در مدارس ایران آنهم بصورت مقدماتی فراگرفته است. در سال اول آموزش یوس، عمده زمان دانش آموز در کلاسهای درس و فراگیری دروس جدید سپری میشود و در نتیجه زمان لازم برای کسب مهارت در تست زنی را پیدا نمیکند. بخشی از داوطلبان همان سال اول بعد از تلاش نسبی مایوس میشوند. بخشی هم سال بعد بصورت خود خوان ویا بدون برنامه پیش میروند که نتیجه ای جز شکست نمیبینند.

جنگ برای کرسی پزشکی، زیاد دست کم از المپیاد ندارد. تحصیل پزشکی در دانشگاه دولتی با زحمت کم حاصل نمیشود. ورزشکار هر چقدر هم ماهر باشد برای مسابقه به مربی احتیاج دارد. کنکور هم به این شکل است. تست هایی که در سال دوم مطالعه میشود باید با مدیریت و همراه با برنامه حرفه ای باشد.


تمامی داوطلبان چه ضعیف، متوسط و حتی قوی در هر آزمونی تعدادی تست شک دار دارند ونحوه ی برخورد با این گونه تیپ تست ها در میان داوطلبان مختلف متفاوت است و بسته به عملکرد کنکوری ها درطی فرایند مطالعه و یادگیری دارد و همیشه فقط آن دسته از داوطلبانی میتوانند این نوع از تست ها را مدیریت کنند که بصورت حرفه ای خوب تمرین کرده باشند تا بتوانند در نهایت به این مهارت مهم و سازنده درتست زنی دست یابند.

بازار داغ کنکور ترکیه در این کسادی بازار داخلی باعث شده هر شاگرد و معلمی بدون آنکه تخصصی در مفاد یوس داشته باشد راه کسب درآمد از تدریس کنکور ترکیه را امتحان کند. در این را دانش آموزان زیادی قربانی میشوند.

گروه آموزشی دکتر داریوش طلعتی، با بیست و دو سال سابقه تحصیل و تدریس و پژوهش و کنکور، در ایران، ترکیه و همچنین ایتالیا و سالها خدمات اعزام دانشجو به ترکیه تحت عنوان موسسه رسمی اعزام دانشجوی آداک علم داریوش، در راستای موفقیت متقاضیان در دانشگاه های ترکیه نقش مهمی ایفا کرده است.

تست زنی یکی از چالش برانگیزترین مهارت ها برای دانش آموزان کنکوری می باشد. درس خواندن برای کنکور تنها ۶۰درصد موفقیت شمارا تضمین می کند, در حالیکه ۴۰درصد باقی مانده به مهارت تست زنی شما در زمان مناسب اختصاص داده میشود. مهارت تست زنی یک مهارت اکتسابی است که یک شبه به دست نمی آید و اول مستلزم آموزش حرفه ای و سپس تمرین می باشد.


همانطور که می دانید برای کسب موفقیت در کنکور تنها عمل کردن طبق برنامه ریزی کنکور و درس خواندن به خودی خود کافی نیست. کسب موفقیت در این ازمون بزرگ وابسته به عوامل متعددی است. یکی از این عوامل تست زنی است. تست زنی در واقع مکمل درس خواندن, شرکت در ازمون ها و خلاصه نویسی و… هست. حتی میتوان گفت درس خواندن  برای کنکوربدون تست زنی کاملا بی فایده ست.

سوالات متداول دانش آموزان

کلاسها به چه شکلی برگزار میشود؟

در دوره فقط ، کلاس‌های کنکور به صورت زنده (آنلاین) برگزار می‌شوند و ارتباط تعاملی بین دانش‌آموزان و دکتر طلعتی برقرار می‌شود. سیستم تمام هوشمند با تلوزیون تمام لمسی و دوربینی که استاد و تلوزیون را نشان میدهد. در هر لحظه دانش آموز میتواند سوالات خود را از استاد بپرسد و استاد جواب دهد.

آیا برنامه‌ی آموزشی آنلاین با حضوری مطابقت دارد؟

بله، برنامه‌ی آموزشی و مشاوره خیلی بهتر از روندی است که در کلاس‌های حضوری ارائه می‌شود. داوطلب میتواند در کلاسها بصورت حضوری نیز شرکت کند

کلاس فقط تست آداک علم چه ویژگی های بارزی دارد؟

حضور در کلاس‌های آنلاین آداک علم با برنامه و به جدیت کلاس حضوری است؛ در کلاس‌ها تکلیف و پرسش‌وپاسخ صورت می‌گیرد و شامل امتحاناتی است که توسط گروه دکتر طلعتی بررسی می‌گردند. لازم به ذکر است که در پایان هر کلاس تکالیفی توسط استاد مشخص می‌شود که همه‌ی آنها پس از انجام و بارگذاری توسط دانش‌آموز، بررسی خواهند شد.

شهریه کلاسها چقدر است؟

دوره امتحان ورودی دارد. در صورت کسب نمره مورد نیاز داوطلب میتواند در دوره شرکت کند. شهریه کلاسها ۱۲ میلیون تومان است. این شهریه شامل آموزش تست زنی پیشرفته برای دروس ریاضی، هندسه، هوش ریاضی، پروبلم و مشاوره و کنکورهای آزمایشی و آموزش زبان ترکی استانبولی است. کلاس از اواسط آذرماه شروع شده تا فروردین ماه ادامه خواهد یافت.

زبان تدریس به چه شکلی خواهد بود؟

زبان تدریس فارسی خواهد بود. زبان ترکی استانبولی پیشرفته در این دوره آموزش داده خواهد شد.

منابع درسی دوره فقط تست چیست؟

کنکور یوس ترکیه رفته رفته سخت تر شده و سوالاتی از امتحانات tyt, ayt, ales, gre, gmat, sat به مفاد کنکور اضافه میشود.منابع دوره فقط تست دکتر طلعتی پا از سوالات کلیشه ای یوس فراتر گذاشته، تمام سوالاتی که میتواند در کنکور ۲۰۲۲ یوس مطرح شود را گرد آوری و تدریس خواهد کرد. دانش آموزان با شرکت در این دوره توانایی کسب نمره ۱۰۰ را بدست خواهند آورد.

روند کلاس به چه شکلی خواهد بود؟

دوره فقط تست یک دوره پیشرفته است. در این دوره با این دید که دانش آموز آشنایی کاملی از مقدمات کنکور یوس دارد، بعد از مرور کوتاهی به مطالب درسی تست های متوسط تا پیشرفته هر فصل برسی و تحلیل میشود. قبل از هر جلسه سوالات به دانش آموزان بعنوان تکلیف ارسال میشود و در کلاس ها تحلیل و رفع اشکال میگردد. فقط با منابع ارسالی هر جلسه، دانشجویان از منابع دیگر بی نیاز خواهند شد. کنکورهای هفته ای برای برسی پیشرفت دانش آموزان برگزار خواهد شد.

هنوز سوالی داری؟

برای این که جواب سوالتو بگیری کافیه با شماره زیر تماس بگیر تا سریعا جواب سوالتو بگیری

  • ۰۴۴۳۳۴۶۶۴۰۶ تماس با موسسه آداک علم داریوش از ساعت ۱۰ تا ۱۹
  • ۰۹۱۴۳۴۳۴۰۶۴ پیام واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.