معرفی دانشگاه آیدین استانبول ترکیه

“به سوی آینده ای روشن” که شعار دانشگاه آیدین استانبول ترکیه است، جای تعجب نیست که دانشجویان فارغ التحصیل ما در مکان های موفقیت آمیز زندگی شان قرار بگیرند. دانشگاه آیدین استانبول ترکیه در کشور و جهان، با مطالعات علمی، کارکنان دانشگاهی با تجربه و دانشگاه هایی که در مرکز استانبول قرار دارند مشهور است. این دانشگاه یک دانشگاه عالی دانشگاه است.

تاریخ تاسیس دانشگاه آیدین استانبول ترکیه

دانشگاه ایالتی استانبول (IAU) در تاریخ ۱۸ مه ۲۰۰۷ به عنوان یک ابتکار از موسسه آموزش و فرهنگ Anadolu بر اساس قانون شماره ۵۶۵۶، ضمیمه ۷۳ که در نشریه رسمی منتشر شد، تاسیس شد.

تحصیلات

دانشگاه استانبول دانشگاه آیدین دارای واحدهای دانشگاهی ۱۰ دانشکده با ۵۵ برنامه، ۳ مدرسه فارغ التحصیل با ۴۰ برنامه، ۱ مدرسه زبان خارجی با ۲ برنامه، ۳ مدرسه حرفه ای با ۱۵۴ برنامه.

پژوهش

ما همچنین مرکز تدریس، کاربرد و تحقیقات زبان ترکی (TÖMER) داریم که هدف آن آموزش زبان ترکی برای خارجی ها با استفاده از تکنیک های آموزشی معاصر در محیط معاصر است. سطح زبان ترکی از فارغ التحصیلان TÖMER آنها را قادر می سازد تا به تحصیلات دانشگاهی خود در ترکیه بروند.

خدمات دانشگاه آیدین

خدمات دانشجویی

از روزی که سال تحصیلی شروع می شود، تمام دانشجویان بین المللی توسط موسسه تامین اجتماعی (Sosyal Güvenlik Kurumu – SGK) بیمه می شوند. بیمه برای یک سال معتبر خواهد بود.

برای فعال شدن بیمه درمانی، دانشجویان مجاز به اقامت مجاز / اقامت موقت موقت، گذرنامه و نامه دانشجویی برای هر شاخه بانک زعراع ۴۵۰ تومان می پردازند.

خدمات مسکن

IAU برای دیدن اینکه دانشجویان دانشگاه در یک فضای صلح آمیز، امن، راحت، دلپذیر و بهداشتی باقی می مانند، با تعداد زیادی از خوابگاه های خصوصی و امکانات مسکن در مجاورت کمپ های دانشگاهی موافقت کرده اند. آنها دانشجویان ما را با گزینه های اقامتی مانند اتاق های تک، دو، سه نفره و سوئیت ها با قیمت مناسب ارائه می دهند.

خدمات کتابخانه

کتابخانه های IAU شامل مواد مانند هزاران کتاب و نشریات است. مجلات، سی دی ها و فیلم ها برای ارائه منبع برای فعالیت های علمی و حرفه ای و بهبود فردی. کتابخانه های IAU با داشتن زیرساخت های فن آوری بالا و پویا، خدمات کتابخانه ای معمولی و فضای کتابخانه مجازی را به دانش آموزان، استادان و کارمندان اداری ارائه می دهد.

خدمات درمانی

بیمه درمانی به شما اجازه می دهد تا با پرداخت ۲۰ درصد از کل مبلغی که توسط پزشک با نسخه تجویز شده است، به کمک پزشکی و پزشکی دریافت کنید. در ترکیه بسیاری از بیمارستان های دولتی و خصوصی وجود دارد.

برخی از بیمارستان ها تحت موافقت نامه های کامل با بیمه SGK کار می کنند و برخی از آنها نیازمند هزینه های اضافی هستند که توسط بیمه SGK پوشش نمی دهند.

زندگی دانشجویی و دانشگاهی دانشگاه آیدین

دانشگاه استانبول آیدین (IAU) دارای ۷ محوطه دانشگاهی است که در هر دو طرف استانبول قرار دارد که در قاره اروپا و آسیا گسترش می یابد. پردیس فلوریا، محل اصلی دانشگاه، تنها ۱۰ دقیقه از فرودگاه بین المللی آتاتورک است. اکثر دوره های دوره اول (لیسانس) و تمام دوره های کارشناسی ارشد (چرخه دوم و سوم) و همچنین برنامه های دوره های دو ساله کوتاه مدت در Campus Florya آموزش داده می شود.

مرکز یادگیری زبان در پردیس بهزلویلر واقع شده است که در فاصله ۶ کیلومتری از محوطه اصلی قرار دارد.

هر ساله حدود ۲۵۰۰ دانشجو که زبان های خارجی را یاد می گیرند، انگلیسی ها، اسپانیایی ها، روسی ها به عنوان رهبران آن برگزار می شود.

امکانات ورزشی دانشگاه آیدین استانبول ترکیه

در دانشگاه ما، تعداد زیادی از فعالیت های ورزشی که توسط مرکز بهداشت، فرهنگ و ورزش پیشگام هستند، با همکاری شورای دانشجویی و باشگاه ها علاوه بر فعالیت های انجام شده به صورت منظم و به صورت برنامه ریزی برگزار می شود.

هدف از فعالیت های ورزشی این است که کمک به دانش آموزان زمان آزاد خود را با توجه به منافع خود، علاقه مند شدن به ورزش، مشارکت در بدن و سلامت روانی، حمایت از توانایی های خود، تقویت روابط اجتماعی خود با تولید، اشتراک و ایجاد راه حل ها

باشگاه دانشجویی

باشگاه اندیشه ATATÜRK

باشگاه کتابخانه

باشگاه لایبستیک BILLOK

جواهرات و اشیای هنری باشگاه

باشگاه BIL Lions

باشگاه بحث

باشگاه BIL جوان FB

باشگاه موتور ورزش

BIL ترابزون گروه

باشگاه موسیقی

باشگاه مدرس مدرن Assistans

باشگاه ربات

باشگاه ترجمه

باشگاه هنر و ادبیات

باشگاه محیط زیست

باشگاه ضد سیگاری

باشگاه رقص

سینما باشگاه

تجارت خارجی اتحادیه اروپا

باشگاه کمک های اجتماعی

باشگاه اندیشه جهانی

باشگاه ورزشی

باشگاه فرهنگی

باشگاه تحقیقات استراتژیک

باشگاه عکاسی

طراحی، چاپ و انتشار کتابخانه

باشگاه فعالیت های کارآفرینی

باشگاه تئاتر

هنرهای تجسمی باشگاه

باشگاه حساسیت اجتماعی

باشگاه مدیریت بیمارستان

گردشگری و باشگاه مسافرتی

باشگاه اطلاعات IEEE

باشگاه ترکیه

باشگاه ارتباطات

باشگاه Uni-Besiktas

باشگاه منابع انسانی

اعتباربخشی

دانشگاه استانبول Aydin یک دانشگاه جامع است و دارنده برچسب ECTS و DS است. بیش از ۲۵۰ برنامه در حال تحصیل در دانشگاه ایاالت متحده است که بیش از ۳۷،۰۰۰ دانش آموز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.