چرا موسسه اعزام دانشجو ترکیه دکترطلعتی آداک علم داریوش را انتخاب میکنیم؟؟


🔮عمده تدریس دوره های کنکور گروه آموزشی دکتر طلعتی (#آذریوس ) توسط استاد مجرب و با تجربه یوس  آقای دکترداریوش طلعتی استاد دانشگاه و پژوهشگر برتر ، فارغ التحصیل دکترای فیزیک اتمی از دانشگاه دولتی آنکارا- بورسیه دکترای وزارتعلوم کشور ترکیه و دارای  دوره تخصصی معادلات انتگرالی از کشور ایتالی
ا
.
🔮 در تمام کلاسهای با سهمیه محدود مسائل از پایه آسان مقدماتی تا مسائل  پیشرفته کنکور بطور کامل تدریس می شود. .
.
🔮سری ویدئو های  آموزش و حل مسئله عالی و مدرن دوره یوس با تدریس استاد طلعتی در اختیار دانش آموزان  قرار می گیرد. .

. .
. .

آیا می دانید م.سسه اداک علم یکی از موفق ترین مجموعه ها در زمینه #آموزش در کشور است
✔ نحوه پذیرش دانشجو توسط هر دانشگاه و بررسی استراتژی هدف گذاری برای کسب نتیجه
✔ بررسی محتوای دروس آزمون
✔ دسته بندی سوالات و سطح دشواری آنها
✔ شیوه مناسب مطالعه و آماده سازی
✔ معرفی منابع مطالعاتی مفید و کاربردی
✔ شیوه پاسخگویی به سوالات و تکنیکهای آماده سازی برای آزمون
✔ مرور کلی مطالب درسی و نمایش مسیر پیش رو

قبولی ۱۰۰ درصد آزمون یوس

ادرس موسسه ارومیه خیابان دانشکده بالاتر از کنسولگری ترکیه نبش کوی پرهیزگار جنب بانک سپه موسسه رسمی اعزام دانشجو اداک علم داریوش

موسسه اداک علم داریوش با به کارگیری از مدرسین مجرب و صاحب نام و ارتباط گسترده با دانشگاه های سراسر کشور، توانمندی و آمادگی برگزاری دوره­ های آموزشی مختلف را در چارچوب مجوز کلی خود دارد. به طور مشخص خدمات قابل ارائه شامل موارد زیر است و البته محدود به این موارد نیز نمی­ شود:

  • برگزاری دوره­ های مختلف در حوزه­ های مدیریت
  • برگزاری دوره­ های مختلف در حوزه زبان
  • برگزاری دوره­ های تک درس
  • برگزاری دوره­ های آمادگی آزمون یوس ( آزمون مورد نیاز جهت ورود به دانشگاه های ترکیه ) : در این دوره ها، ۴۵۰ ساعت کلاس آموزشی در چهار تک درس ریاضیات، هندسه و هوش تدریس می شود
  • برگزاری دوره­ های (آنلاین) : در صورتی که سازمان ها قصد استفاده از سیستم آموزش برخط را داشته باشند، این موسسه آمادگی دارد تا امور برنامه­ ریزی و اجرای دوره­ مورد درخواست را انجام داده و دوره را در روز و ساعت مدنظر متقاضیان برگزار نماید. برای این کار، یک لینک برای متقاضیان شرکت در دوره ارسال شده و شرکت­ کنندگان در دوره، بدون نگرانی می ­توانند در دوره شرکت کرده و از آموزش خود بهره لازم را ببرند.
امکانات و فضای آموزشی موسسه اداک علم داریوش با بهره گیری از ۵ کلاس آموزش، یک مجموعه فنی و پشتیبانی، و بخش اداری و مدیریت نسبت به ارائه خدمات آموزشی هم در محل موسسه می­ پردازد. این مجموعه با توجه به میزان دانشپذیر متقاضی دوره ­ها، امکان آن را دارد که دوره را در محل مورد درخواست سازمان ها برگزار نماید.
یکی از مهمترین دوره­ هایی موسسه،اداک علم داریوش برگزاری دوره­ های آمادگی آزمون یوس ( آزمون مورد نیاز جهت ورود به دانشگاه های ترکیه ) می­ باشد. بر این اساس دوره ­های تکدرس ریاضیات، هندسه و هوش در مدتی حدود ۷ ماه به متقاضیان تدریس می­ گردد. نکاتی که در مورد تحصیل در ترکیه مهم است:
  • کیفیت آموزش: این امر با بررسی میزان قبولی موسسات در سال های گذشته قابل سنجش است. موسسه اداک علم با بهره گیری از اساتید مجرب، و با برگزاری کلاسهای منظم آموزشی، و هچنین آزمون حین آموزش، توانسته است در این زمینه موفق عمل کند.
با موسسه اداک علم داریوش به همه ارزو های خود خواهید رسید
  • موفقیت حق شماشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.