دوره های غیرحضوری یوس با تدریس بهترین اساتید

دوره های آمادکی آزمون یوس شامل نکات کلیدی

آموزش غیر حضوری چیست؟

آموزش غیر حضوری به نوعی از آموزش گفته می شود که بخش اصلی آن به صورت الکترونیکی و با استفاده از بسترهای الکترونیکی و کامپیوتری انجام می شود و استاد و دانشجو به صورت فیزیکی و همزمان در یک کلاس درس حضور ندارند و محتوای آموزشی با استفاده از روش های الکترونیکی (همچون فایل صوتی، ویدئو، ارتباط اینترنتی و …) به حضور دانشجو می رسد.

آموزش مجازی پس از رونق اینترنت و افزایش نفوذ آن میان مردم کاربرد و اهمیت زیادی پیدا کرد. سازمان ها و متقاضیان زیادی برای استفاده از آموزش مجازی علاقه نشان دادند و این مقوله تبدیل به یک حوزه رو به رشد آموزش در جهان شد. آموزش غیر حضوری مزایای زیادی دارد که در ادامه به چند مورد آن اشاره می شود:

مزایای آموزش غیر حضوری

  • استفاده از بهترین اساتید

در آموزش حضوری باید استاد در کلاس درس حضور به هم برساند و فقط می تواند تعداد محدود و ثابتی دانشجو را تحت پوشش قرار دهد و به این دلیل بسیاری از دانش آموزان از مزیت استفاده از اساتید قوی و متخصص باز می مانند و باید از اساتید ضعیف تر استفاده کنند. اما با آموزش مجازی می توان امکان استفاده از برترین اساتید در هر حوزه را به همه دانش آموزان داد. برای مشاهده رزومه اساتید موسسه یوس سنتر به بخش معرفی اساتید مراجعه گردد.

  • دسترسی همیشگی به دوره

آموزش های غیر حضوری با در دست داشتن رسانه ها می توانند به آسانی نیازهای مخاطبان را برطرف کنند. به همین خاطر شما با داشتن یک گوشی هوشمند به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز به یادگیری ادامه دهید.

  • عدم وجود محدودیت زمان و مکان

شما می توانید با استفاده از آموزش های مجازی در هر زمان و مکانی به آنها دسترسی نامحدود داشته باشید. این دوره ها ۶۰ درصد کمتر از تدریس های سنتی وقت می گیرد و مفیدتر است. هر کجا هستید چه در منزل چه در محل کار چه در سفر چه درون وسایل حمل و نقل عمومی مثل تاکسی ، مترو و … به دوره های مجازی دسترسی داشته باشید فقط کافیست یک اینترنت داشته باشید و یا قبلا آموزش ها را دانلود کرده باشید و در هر جایی حتی بدون اینترنت ببینید.

  • هزینه کم و باصرفه

دوره های آموزش مجازی و غیر حضوری هزینه ای نزدیک به یک سوم کلاس های حضوری را دارند به همین خاطر این دوره ها، راهی برای صرفه جویی و سرمایه گذاری مناسب می باشند.

  • مناسب برای افراد شاغل

این نوع آموزش ها برای افراد شاغل بسیار ایده آل و منحصر به فرد است، زیرا افراد می توانند در هر زمان که بخواهند آنها را دانلود کرده و مشاهده کنند ، همچنین افرادی  که مشغله کاری زیاد دارند می توانند در ساعات فراغت خود از این آموزش استفاده کنند.

  • تنظیم سرعت کلاس در دست خودتان

در آموزش های غیر حضوری، نوع و سرعت یادگیری بسته به نظر خود دانشجو می باشد. هرکس می تواند نسبت به ظرفیت و توانایی خود در بلند مدت و یا کوتاه مدت به بهترین نحو مطالب مورد انتظار را فرا گیرد. همچنین در این نوع آموزش سرعت یادگیری حتی تا ۵۰% افزایش می یابد.

  • جذابیت دیداری و شنیداری

اکثر محتوای آموزش مجازی به روش های جدید و جذاب بصری و دیداری ساخته می شود و از کسل کنندگی و یکنواختی کتاب های قدیمی دیگر خبری نیست. همین اتفاق شور و انرژی دانش آموزان (به ویژه دانش آموزان جوان و نوجوان) را برای آموزش افزایش می دهد و اثر خستگی مطالعه زیاد را کاهش می دهد.

  • افزایش کیفیت یادگیری

استفاده از محتوای چندرسانه ای باعث درگیر شدن بخش های زیادی از مغز مخاطب می شود و کمک می کند محتوای آموزش داده شده تا زمان بیشتری در ذهن او ثبت شود حال آنکه محتوای یکنواخت عرضه شده در کتاب ها و جزوات آموزشی بسیار فرار بوده و به سرعت از ذهن مخاطب پاک می شود.

  • رعایت عدالت آموزشی

با استفاده از آموزش الکترونیک و کاهش هزینه ها و همچنین برقرار شدن امکان استفاده از آموزش برای کاربران مناطق دوردست، عدالت و برابری آموزشی ایجاد می شود.

  • مطالعه مجدد و چندباره دروس

هر دانشجو به هر تعداد که بخواهد می تواند از محتوای آموزشی استفاده کند و آن را مجددا مرور کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.